Вверх

Україну вже інтегрують в НАТОвський процес

Редакція
19 Лют 2024

На тлі війни з росією відбуваються процеси інтеграції України до НАТО, про що свідчать плани щодо обміну досвідом та спільного виробництва озброєння.


Про це в ефірі авторської програми сказали  політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок та експерт з міжнародної політики Дмитро Левусь.


«Останнім часом побільшало риторики про переведення максимальної кількості зброї в Україні на НАТОвські стандарти. Гроші інвестуються на виробництво саме НАТОвської зброї. Також про залучення України у процеси Альянсу свідчать плани НАТО створити у Польщі тренувальний центр для обміну досвідом з українськими військовими, які беруть участь у війні з рф», – наголосив Валерій Клочок.


Аналогічну думку висловив Дмитро Левусь, який також вважає, що є достатньо підстав говорити про те, що процеси інтеграції України до НАТО відбуваються вже зараз.


«Єнс Столтенберг постійно наголошує, що знищення кораблів Чорноморського флоту рф здійснюється за активного сприяння НАТО. Вочевидь, йдеться про передачу Україні розвідувальних даних. Це показовий момент щодо кооперації Сил оборони України і Альянсу. Раніше була заява президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн про розробку стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу ЄС і про те, що Україна вже включена у цей процес. Заяви Столтенберга і Урсулу фон дер Ляєн, плани концерну Rheinmetall відкрити в Україні завод з виробництва снарядів говорять про те, що ми вже включені у процеси інтеграції в НАТО.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті