Вверх

Україна з росією нічого підписувати не буде

Редакція
15 Кві 2024

Україна може ініціювати створення поясу безпеки на лінії фронту задля припинення вогню, не підписуючи при цьому жодних угод з рф.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політичний консультант, військовослужбовець ЗСУ Олександр Антонюк.

«Україні, можливо, доведеться виходити з переговорною ініціативою, щоби інші країни гарантували нам безпеку, розмістивши свої війська на лінії розмежування. З одного боку, гарантами такої, назвемо умовно, холодної фази можуть стати країни Заходу, з якими Україна зараз підписує безпекові гарантії. А з другого боку – Китай, Туреччина, Саудівська Аравія. Вони зможуть гарантувати припинення вогню на лінії фронту лише за умови, якщо стануть між українською та російською арміями. Навряд чи рф наважиться продовжувати бойові дії, якщо по один бік фронту будуть миротворці з західних країн, а з другого боку – китайські миротворці», – розповів політолог.

Олександр Антонюк відзначив, що, ініціювавши створення відповідного поясу безпеки, Україна не буде підписувати з рф жодних угод.

«Мова йде виключно про припинення вогню. Така формула зупинки гарячої фази війни не означатиме відмову України від своїх територій. Фактично йдеться про припинення вогню, а не війни, щоби в подальшому розпочати політичні процеси закінчення війни», – наголосив експерт.

Водночас політолог зауважив, що проти такого сценарію можуть виступити США, які не зацікавлені, щоби Китай отримав статус глобального миротворця.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті