Вверх

У 2024 році ніяких виборів не буде

Редакція
8 Кві 2024

У 2024 році в Україні неможливі вибори, а тому всім політикам необхідно припинити думати про них.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав політолог, політичний консультант, керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович.

«Офіс президента не повинен думати про те, як провести вибори, поки Володимир Зеленський очолює політичні рейтинги. Зараз потрібно зрозуміти одну просту річ, що у 2024 році ніяких виборів не буде. Цього року вибори неможливі. Хочете вести підготовку до 2025 року – ведіть, але виключно технічну. Тобто має працювати ЦВК, повинен оновлюватися реєстр виборців, щоби можна було оголосити вибори, коли закінчиться війна і буде скасовано воєнний стан. А всі політичні історії та спроби провести вибори під час війни лише закінчаться подальшим падінням рейтингу Зеленського», – наголосив політолог.

Ігор Рейтерович також прокоментував результати останнього соціологічного дослідження групи «Рейтинг», згідно з яким діяльність Зеленського загалом схвалюють 63% громадян України.

«Цілком очікувано, що рейтинги Зеленського падають. Це нормальна ситуація. Водночас поточному рейтингу глави України можуть позаздрити чимало лідерів європейських демократичних країн. Порівняйте, наприклад, рівень довіри німців до Шольца та рівень довіри українців до Зеленського. У нашого президента він суттєво вищий. Тому немає нічого страшного у падінні підтримки Зеленського», – заявив він.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті