Вверх

Трамп не буде допомагати Україні

Редакція
26 Бер 2024

У випадку перемоги на виборах президента США Дональд Трамп не буде втягуватись у конфлікт з росією і не буде допомагати Україні.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив експерт з міжнародних питань, колишній виконавчий директор у Китайській торговій асоціації Руслан Осипенко.

«Трамп не буде допомагати Україні. Йому потрібні ресурси, щоби швидко реалізувати свою ідею «Make America Great Again». Всередині Штатів немає додаткових ресурсів. Ми бачимо, як у Конгресі відбуваються змагання за зменшення видатків і зниження стелі дефіциту бюджету. Трампу не вигідно встрявати у конфлікт з росією. Конфлікт – це витрата ресурсів», – розповів експерт-міжнародник.

Руслан Осипенко зауважив, що станом на сьогодні навіть Джо Байден не хоче втягуватись у конфлікт з рф, яка забезпечує близько 10% світового ринку нафти і нафтопродуктів.

«Для американців ключовий показник ефективності уряду – це ціни на бензин. Саме тому адміністрація Байдена наполегливо застерігає Україну від ударів по російських НПЗ, щоби у Штатах не зростали ціни на бензин під час виборчої кампанії. Крім того, США до 2028 року зберігатимуть залежність від російського урану, титану, алюмінію. Навіщо Трампу на тлі нестачі ресурсів вступати у конфлікт з росією чи Китаєм? Трамп краще оголосить ізоляціоністську зовнішню політику і поверне ресурси від союзників всередину країни, щоби за 3-4 роки покращити економічну ситуацію у Штатах. Інших способів, звідки взяти ресурси і показати, що американці не дарма обрали його президентом, у нього немає», – наголосив експерт.

Ще одна причина, чому Трамп не буде допомагати Україні, за словами Руслана Осипенка, полягає в його особистих образах.

«Імпічмент Трампа, коли він був президентом, ініціювали після телефонної розмови з Зеленським та його прохання до України розпочати розслідування проти сина Байдена Хантера. Це завадило Трампу вдруге виграти президентські вибори, через що він ображений на Україну», – додав експерт-міжнародник.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті