Вверх

Тарас Семенюк: росія вийшла з зернової угоди, щоб змусити Україну до переговорів

Редакція
26 Лип 2023

«Основна ціль росії у тому, щоб Україна перестала існувати, як держава, а вихід із зернової угоди – один із способів штучно створити якісь «успіхи» на тлі відсутності перемог рф на полі бою», – таку думку висловив під час дискусії у програмі ЦГА «Вежа» журналіст, експерт-міжнародник, партнер аналітичної компанії KyivStratPro Тарас Семенюк.

«Це дуже важливий поворотний момент у війні, який свідчить про перехід до нової фази. Масованими обстрілами півдня росія намагається знищити українську інфраструктуру для збереження зерна, адже зараз поступає нове зерно з полів. Якщо Україні не буде куди його дівати, це спричинить тиск, аби схилити нас до переговорів. Кремль хоче змусити Україну виконати свої умови, і зараз здебільшого йдеться про економіку і санкції. Через це страждає як російський експорт, так і імпорт. Так, вони роблять ракети, але не в такій кількості, як раніше.

Чи потрібен Україні цей зерновий коридор? Очевидно, так. Незважаючи на те, що через війну змінюється зерновий ринок і Україна випала з п’ятірки лідерів, ми все ще залишаємось в десятці. Тому нам потрібен вихід у море, щоб мати змогу експортувати своє зерно у достатніх обсягах. Річковий та автомобільний транспорт цього не забезпечать», – сказав Тарас Семенюк.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті