Вверх

Тандем Бориса Джонсона і Дональда Трампа може бути корисним для України

Редакція
5 Бер 2024

Загравання колишнього прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона з кандидатом у президенти США Дональдом Трампом, яке європейські лідери здебільшого сприйняли негативно, може бути на руку Україні.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політичний консультант, військовослужбовець ЗСУ Олександр Антонюк.

«Загравання Бориса Джонсона з Дональдом Трампом, яке багатьох обурило, насправді може бути вигідним для України. Джонсон може стати для Києва мостом для діалогу з Трампом, якщо він переможе на президентських виборах. Українська влада може використати добрі відносини з Джонсоном для вибудовування комунікації з Білим домом. Ми ж пам’ятаємо історію з тиском Трампа на Зеленського. Не виключаю, що одним з ультиматумів в обмін на підтримку США може стати невиконане прохання Трампа до Зеленського. У такому випадку підтримка такого політика-важковаговика як Борис Джонсон може стати нам у нагоді», – наголосив політичний консультант.

При цьому Олександр Антонюк впевнений, що екс-прем’єру Британії вдасться здобути симпатію Дональда Трампа.

«Трамп дуже емоційний, такі люди вразливі до лестощів. І Джонсон, і Трамп – популісти. Вони схожі між собою. Різниця між ними у тому, що Джонсон все ж таки представник британської політичної еліти. Вочевидь, Трамп оцінить те, що Джонсон один із перших озвучив компліментарні наративи на його адресу. Переконаний, що зі своєю харизмою Джонсон зможе знайти підхід до Трампа», – додав політконсультант.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті