Вверх

Сисліби намагаються врятувати росію від крахус

Редакція
18 Тра 2023

«Сислибі, або системні ліберали, це прем’єр-міністр рф Михайло Мішустін, голова Центробанку Ельвіра Набіулліна та інші, хто намагається врятувати росію від санкцій і при цьому не заплямувати себе в «СВО». Зараз вони активізувались, і потроху опозиційний рух набирає сили», – таку думку в програмі ЦГА «Вежа» озвучив Ігор Чаленко, голова Центру аналізу і стратегії

«Вони зараз замовляють різноманітні соціологічні опитування, як, наприклад в опублікованому Рефатом Чубаровим, яке провели в Криму. Серед питань там були такі:

  1. Чи підтримуєте ви путіна?
  2. Чи підтримуєте ви «СВО»?
  3. Ваше ставлення до Мішустіна?
  4. Чи готові ви вийти на мітинги?
  5. Ваше враження від «СВО» – досягаємо ми цілей там?

Тобто, з огляду на озвучені питання, їх замовляла точно не федеральна влада», – впевнений політолог.

«Якщо говорити про якогось наступника путіна, то, я впевнений, що він не захоче нікому передавати кермо, він до останнього триматиметься за владу. Але, незважаючи на це, зараз ця фронда (антиурядові заворушення – ред.) набирає сили. І це відчувається зі сторони пригожина, кадирова, кірієнка, гіркіна, патрушева і патрушева молодшого, який, до речі, зараз займає посаду аграрного міністра і відіграє не останню роль в Зерновій угоді», – продовжив свою думку Ігор Чаленко.

«Звісно, не треба не недооцінювати ворога. Але давайте подивимось на те, з яким підходом все готувалось до повномасштабного вторгнення в Україну. Це була здебільшого паперова робота, а військовий фактор мав зіграти роль «Джокера» і поставити крапку. Проводився комплекс робіт в медіа, громадському секторі, всі ці мітинги псевдоФОПів, антивакцинаторів, не останню роль відігравав і Московський патріархат. Вони думали, що повторять в Україні Кримську весну. Вони не розраховували на війну, як таку», – підсумував політолог.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті