Вверх

США не готові до радикальних змін у протистоянні з росією

Редакція
2 Лип 2024

Після президентських виборів США не змінять свій підхід щодо підтримки України у протистоянні з росією.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Ні республіканці, ні демократи не готові до різких кроків, які б привнесли Україні щось радикальніше в питанні протистояння з росією. Єдиний, хто сьогодні сконцентрований на допомозі України – очільник Держдепу США Ентоні Блінкен. Він більш адекватно оцінює загрози з боку росії, ніж це робить, наприклад, радник Білого дому з національної безпеки Джейк Салліван», – розповів Валерій Клочок.

При цьому експерт вважає, що Блінкен не зможе зробити українське питання ключовим у президентській виборчій кампанії, позаяк зовнішня політика США заточена на Південну Америку, Близький Схід, Європу, а не на Україну.

«Після президентських виборів не варто очікувати від США нових підходів до російсько-української війни. Байден під кінець своєї каденції втрачає довіру українців через нерішучість до ухвалення радикальних кроків. Україна максимально далеко відсунула «червоні лінії», які «малювала» росія. Здавалось би, варто йти далі. Однак ми бачимо абсолютну неготовність США до рішучих дій. Думаю, президентські дебати між Байденом і Трампом відкрили багатьом українцям очі, що нічого нового від США не варто очікувати», – резюмував політичний експерт.   

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті