Вверх

Смерть Навального – остання крапля на Заході у сприйнятті путіна

Редакція
26 Лют 2024

Після смерті російського опозиціонера Олексія Навального політичні лідери Заходу остаточно почали сприймати володимира путіна як уособлення зла.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав політолог Володимир Фесенко.

«Смерть Навального змінила атмосферу і навіть порядок денний Мюнхенської безпекової конференції. Загибель російського опозиціонера вплинула на тональність конференції та ставлення до путіна з боку європейських лідерів. Путіна почали сприймати як зло. Для нас це не новина. Для нас путін вже давно є злом і уособленням диявола. А ось для багатьох західних політиків смерть Навального стала останньою краплею у такому сприйнятті путіна», – заявив політолог.

За словами Володимира Фесенка, зустрічі президента США Джо Байдена, глави Європейської ради Шарля Мішеля, голови дипломатії ЄС Жозепа Борреля із вдовою Навального Юлією були очікуваними.  

«Зустрічі західних політиків з Навальною – це символічне призначення, легітимізація її як нового лідера російської опозиції на кшталт того, як свого часу європейські політики зустрічалися зі Світланою Тихановською, коли потрібно було визнати її як такого собі паралельного президента Білорусі. Водночас відкритим залишається питання, чи визнають Юлію Навальну лідером опозиції інші російські опозиціонери», – додав політолог.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті