Вверх

росіяни активно відпрацьовують «харківський кейс» в інформаційному просторі

Редакція
20 Тра 2024

Росіяни дуже якісно відпрацьовують в інформаційному просторі «харківський кейс», тоді як реальні успіхи на полі бою під час наступу у Харківській області у них набагато скромніші.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав політолог, експерт-міжнародник Максим Несвітайлов.

«Росіяни дуже якісно відпрацьовують в інформаційному полі тему наступу на Харківщині. Тут вони досягли значно більших успіхів, ніж на полі бою. Росіяни працюють надзвичайно ефективно у Twitter і TikTok. Завдяки нейромережам вони роблять відео з нібито українськими військовими, які активно коментують наші громадяни, не розуміючи, що це фейки. Ворог дуже активно працює на внутрішньо-українську аудиторію, розхитуючи кейс про недоліки оборонних ліній. А також дуже потужно працює на англомовну аудиторію, вкладаючи у медіаконтент величезні кошти. Сам «товар» ні про що, але продають його росіяни надзвичайно якісно», – наголосив Максим Несвітайлов.

За словами політолога, кремль хоче посилити тиск на українську владу і наших західних союзників, можливо російська армія вдасться до наступу на Сумщині, а російські пропагандисти активно розкручуватимуть тему «Київ 2.0», аби схилити Україну до переговорів.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті