Вверх

росія прийняла умови Китаю про припинення війни

Редакція
20 Тра 2024

За підсумками візиту російської делегації на чолі з володимиром путіним до Пекіну росія прийняла умови Китаю про припинення війни в Україні.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

Експерт звернув увагу на те, що переговори володимира путіна і Сі Цзіньпіна, а також російської та китайської делегацій не були тривалими, що може свідчити про наперед погоджені позиції.

«путін прилетів разом з російською делегацією до Пекіну близько 11 години вечора за Києвом. Через 6 годин розпочалася зустріч Сі Цзіньпіна і путіна, яка тривала менше години. Зважаючи, що спілкувалися вони через перекладачів, їхня розмова була короткою і навряд чи предметною. Потім почалася зустріч делегацій, на якій праворуч від путіна сидів лавров, ліворуч – шойгу, а новий міністр оборони білоусов сидів десь в залі», – зауважив він.

Валерій Клочок відзначив, що за підсумками цих зустрічей москва і Пекін швидко підписали заяву про стратегічне партнерство, в якій, зокрема, йдеться про те, що росія погоджується з декларацією про мир в Україні, яку раніше озвучив Китай.  

«Текст цієї заяви величезний, він складається з понад десяти розділів. В одному із розділів йдеться про Україну, але слово «Україна» не згадується жодного разу. Натомість автори заяви використовують формулювання «українська криза». Чотири абзаци цієї заяви, які присвячені питанню «української кризи», викладені виключно в контексті китайської декларації про мир», – зазначив політексперт.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті