Вверх

рф може застосувати ядерну зброю на своїй території

Редакція
8 Січ 2024

Кремль готовий до локального ядерного конфлікту, зокрема росія може застосувати на своїй території тактичні ядерні заряди.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політолог, політичний консультант, керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович.

«У вищому керівництві рф не всі бояться ядерної війни. За деякою інформацією, путін є прихильником ядерної війни. Йому приносили багато матеріалів з поясненнями, що локальний ядерний конфлікт не буде нести загрозу життю на планеті. Звичайно, мається на увазі не тисяча боєголовок у бік Вашингтону, а використання кількох ядерних ракет або тактичних ядерних зарядів», – розповів Ігор Рейтерович.

Політолог не виключає, що кремль може застосувати ядерну зброю на російській території, а тому посилює Росгвардію та інших силовиків, які відповідають за безпеку всередині країни.

«росіяни можуть застосувати ядерну зброю на своїй території. Дехто з російських експертів говорить, що максимальне збільшення витрат на сили внутрішньої безпеки – це історія про те, що найбільшим викликом у такому випадку є втримання під контролем ситуації в країні», – сказав політконсультант.

Ігор Рейтерович переконаний, що російська пропагандистка Маргарита Симоньян не просто так пропонувала підірвати ядерну зброю над Сибіром.

«Симоньян потім прилетіло за фальстарт, але її заява була спланованою акцією», – додав політолог.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті