Вверх

Рейтинг Залужного можуть «спалити» ще до початку виборчої кампанії

Редакція
6 Лют 2024

Валерій Залужний ще до початку активної фази виборчої кампанії може втратити політичний рейтинг, який має станом на сьогоднішній день.  

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політолог, голова Центру аналізу та стратегій Ігор Чаленко.

«Зараз багато хто називає Залужного ледь не новим президентом. Або ж кажуть, що виключно він приведе до влади партію військових. Однак на будь-яких виборах завжди є календар кампанії і виборча драматургія. Порушення драматургії хоча б на місяць негативно впливає на рейтинг політика. Власне, Залужного можуть «спалити» ще до моменту активної фази передвиборчої кампанії. Це може відбуватися шляхом десакралізації ЗСУ. Зараз у війську дуже багато проблем. Залужному будуть ставити у провину, що він не вирішив ці проблеми», – розповів політолог.

На думку Ігоря Чаленка, проблема Залужного і його команди в тому, що ніхто не знає, коли в Україні відбудуться вибори.

«Залужний може потрапити в таку ж пастку, як Гройсман і Разумков, коли у їхні проєкти вкладалися, а потім політична ситуація почала розвиватися трохи в іншому напрямку», – відзначив він.

Політолог вважає, що Залужному буде не так просто залишатися ключовою постаттю у політиці, представляючи військових.

«Станом на сьогодні Буданов також вже має політичний рейтинг. У перспективі він може стати конкурентом Залужного. Крім того, перед виборами з військового середовища виникне багато політичних проєктів. Всі вони будуть намагатися конвертувати свій військовий авторитет у політичний рейтинг. Тому не треба думати, що Залужний точно буде центральною фігурою», – резюмував Ігор Чаленко.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті