Вверх

Прямий військовий конфлікт рф з країнами НАТО за нинішніх умов неминучий

Редакція
8 Січ 2024

Між країнами НАТО і росією неминуче станеться пряме військове зіткнення, США готові до такого конфлікту.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

За словами Валерія Клочка, інцидент з російською ракетою, яка пролетіла на території Польщі неподалік від військової бази США, свідчить про те, що НАТО допускає ескалацію з боку РФ і готується до неї.

«Мало хто звернув увагу на цікаву деталь з російською ракетою, яка перетнула польський кордон. Ракета залетіла туди, де стоїть система Patriot Повітряних сил Німеччини. Коли німці розмістили у Польщі Patriot, вони, звісно, не локалізували, де ця система стоїть. Але система Patriot Люфтваффе там стоїть не випадково – вона прикриває військову базу США. Російська ракета пролетіла на відстані близько 10 км від американської бази і ніхто не відповів. Цей факт, на мою думку, вказує на те, що НАТО ще більше провокує росію на ескалацію, щоби мати casus belli. Тому прямий військовий конфлікт між росією і країнами НАТО буде. Своєю ракетою росіяни випробували США. Американці підпускають їх до себе, щоби згодом відповісти», – сказав політичний експерт.

При цьому Валерій Клочок переконаний, що західні союзники точно не дадуть програти Україні.

«Фронт глобально не посунеться, допомога від Заходу буде надходити. Зокрема, на днях Пентагон заявив, що зможе виділити Україні зброю на $4,2 млрд», – додав політичний експерт.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті