Вверх

Парламент має зняти дискусію щодо легітимності президента через конституційне подання

Редакція
18 Бер 2024

Щоби припинити будь-які дискусії про легітимність президента України Володимира Зеленського після 20 травня, народні депутати повинні направити подання, аби Конституційний Суд надав відповідні роз’яснення.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав політичний експерт Костянтин Матвієнко.

«Російська пропаганда вустами «хороших росіян» в Європі та окремих українських політологів і політиків ставить під питання легітимність президента Зеленського після 20 травня. Тобто, на думку цих провокаторів, Верховний головнокомандувач може втратити легітимність і виконувачем обов’язків глави держави має стати Руслан Стефанчук, який зараз очолює парламент. Це підривна діяльність росії проти України. У мене виникає питання, чому народні депутати, зокрема від «Слуги народу», досі не звернулися до Конституційного Суду з поданням за роз’ясненнями. У нас є закон про президента, закон про вибори, Конституція. Юридичний аналіз цього моменту зроблено. Ми всі розуміємо, що президент залишається на посаді до вступу на посаду наступного президента, обраного на виборах», – зазначив політичний експерт.

На думку Костянтина Матвієнка, парламентарі не поспішають з направленням подання до Конституційного Суду, оскільки не впевнені, що у КСУ назбирається більшість голосів за рішення, яке підтвердить легітимність президента.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті