Вверх

Опозиція буде розцінювати позитивне рішення КСУ щодо легітимності президента, як політично заангажоване

Редакція
18 Бер 2024

Якщо оновлений Конституційний Суд ухвалить позитивне рішення на подання про легітимність президента Володимира Зеленського після 20 травня, представники опозиції будуть розцінювати таке рішення, як політично заангажоване.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Гіпотетично припустимо, що історія з формуванням Конституційного Суду завершиться успіхом. Всі будуть розуміти, що нові судді залежні від Банкової. Після цього Конституційний Суд ухвалить рішення на подання Верховної Ради про те, що президент Зеленський легітимний після 20 травня. У відповідь опозиція одразу ж назве таке рішення політично заангажованим, бо, мовляв, його ухвалив ручний Конституційний Суд», – розповів політичний експерт.

Валерій Клочок зауважив, що опозиція не зможе оскаржити рішення КСУ у правовому порядку, однак політичні оцінки такому рішенню буде надавати.

Політексперт відзначив, що вже зараз у публічній площині звучать заяви про сумнівну легітимність президента після 20 травня. Зокрема, їх озвучує колишній спікер ВРУ Дмитро Разумков.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті