Вверх

Олександр Мусієнко: Три сценарії розвитку війни України

Редакція
17 Жов 2023

«Наразі у нас є три сценарії розвитку війни в України: перший – кордони 1991-го року, другий – конфлікт буде втрачати інтенсивність і ми будемо отримувати «конфлікт низької інтенсивності», який може поновитися через деякий час (це не про завершення війни), третій (найгірший) – можемо втратити ці території надовго, тобто ми ніколи не визнаємо окупації, проте не зможемо їх повернути в найближчі 3-5 років і тоді будемо змушені планувати, коли здійснити цей ривок моментальний або складеться так кон’юнктура і ми все це повертаємо», – таку заяву зробив під час запису програми Центру громадської аналітики «Вежа» керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.


«Головнокомандувач ЗСУ Залужний в інтерв’ю The Economist в грудні 2022 року сказав дві речі: перше – я переживаю, як ці атаки по тилу впливають на особовий склад, який на нулі і на передовій, бо у них є сім’ї, які і перебувають в тилу і друге про те, хто може говорити про непопулярні речі, такі як затяжна війна, складність повернути окуповані території і таке інше. На що Залужний відповів: «Мені ще рано виходити до солдатів, як Маннергейм». Тобто він натякнув на авторитетність», – продовжив Мусієнко.

«Тобто прерогатива всього державного апарату – подумати про те, які можуть бути сценарії розвитку, як це правильно донести суспільству, як змінити інформаційну політику в разі чого, а не просто сказати: «вибилися з графіку/помилися у прогнозах», – наголосив керівник він.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті