Вверх

Олександр Кочетков: захід зв’язаний демократією, тому і не може відкрито звинувачувати росію

Редакція
13 Чер 2023

«Західні політики зв’язані демократією, а демократія – це процедура. Саме тому ніхто з наших партнерів не може назвати росію винною у підриві Каховської ГЕС, незважаючи на власне сумління, погляди та переконання», – таку думку висловив політичний аналітик Олександр Кочетков у програмі ЦГА «Вежа».

«Так працює демократія. Це суцільна низка обов’язкових процедур: висновки експертів, комісій тощо. Те саме і з озброєнням. Чому нам почали надавати сучасну ефективну зброю лише через рік після повномасштабного вторгнення? – тому що демократія. Ось чому славетне НАТО нам нічого не дало, точніше дало – 50 тисяч тонн дизпалива для України. Все інше дають країни, які входять у НАТО, але не сам Північноатлантичний альянс. Так це працює», – наголосив він.

Олександр Кочетков підкреслив, що всі знають, що усі наслідки – це відповідальність країни, яка почала кровопролитну неспровоковану агресію: «Навіть якби якась літаюча тарілка впала на цю дамбу, все одно відповідальність була б на росії, тому що дамба наразі підконтрольна російським окупаційним військам. Але розібратися все одно Захід зобов’язаний: провести комісію, при чому із залученням росіян. Оскільки інакше жодна комісія туди не потрапить. Ми вже неодноразово бачили це у «днр/лнр». ОБСЄ хоче щось подивитись, а їх тривіально не пускають».

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті