Вверх

Олександр Кочетков: В України немає мирного плану на майбутнє, ми реагуємо на події рефлекторно

Редакція
16 Жов 2023

«На жаль, наш мирний план у моєму уявленні схожий на китайський – це декларації, наміри, бажання, але ніякого практичного підґрунтя», – таку думку висловив у програмі ЦГА «Вежа» політичний аналітик, фахівець сучасних видів озброєння Олександр Кочетков.

«Є план американський на 2027-й, 2030-й рік…А тепер питання: де такий план для України? У нас він навіть не передбачається і це не тільки тому, що є залежність, у нас є лише якісь пропозиції щодо мирного плану. Нам треба вибудовувати зараз не тільки, як ми будемо перемагати, але і що ми будемо будувати після, за що ми власне воюємо. Тобто прояснити місію України: де ми потрібні, що ми повинні запропонувати світові, щоб ми опинилися в тій позиції, яка нам вигідна і в якій ми хочемо бути. З приємного – у нас є рефлекторне реагування. Це реакція не передбачення, не готування до події, а миттєво, в моменті.

Нам в усіх напрямках треба заздалегідь готуватися і рухатися так, щоб стати в приємну проукраїнську позицію перспективну на майбутнє. Цього, на жаль, не бачу, але сподіваюся», – сказав Кочетков.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті