Вверх

Олександр Антонюк: в уряді України є диверсанти

Редакція
31 Лип 2023

«Протягом останнього року Кабмін вносив «Мавіки» в перелік товарів подвійного значення, що значно ускладнювало роботу волонтерів. Щоб вирішити це питання їм знадобилось пів року. Тому я думаю, що в Уряді України є диверсанти», – сказав у програмі ЦГА «Вежа» політолог Олександр Антонюк.

«Коли я чую, що є проблема з комунікацією, у мене одразу виникає питання: проблеми чи небажання цю комунікацію налагоджувати? У нас навіть парламент не може нормально комуні кувати і відслідковувати куди які видатки ідуть. У нас Міноборони елементарно може «загубити» півтора мільярди. Це все питання до Офісу президента, тому що і парламент, і Уряд зав’язані під одну організацію. Більшість обранців – результат голосування «під брендом», це відвертий баласт. Але це більшість, яка голосує за те, що приходить. А меншість, яка виступає з критикою, залишається «поза кадром», їх навіть в телемарафон не пускають.

Нам зараз треба дати 30-денний або 69-денний термін на запуск виробництва. До жовтня має бути хоча б по трьох моделях циклічне виробництво. Я взагалі вважаю, що нам з цим Урядом треба прощатися. От Федорова треба залишити. Він підійшов до проблеми дронів з позиції інновацій, і якби не він, ця тема до сьогодні б не зрушила з місця. Тому Зеленський має визнати, що одного його не вистачає і в цьому марафоні він починає видихуватись. Нам потрібен суб’єктний прем’єр-міністр.

Такими дискусіями, як у нашій програмі, ми формуємо якісний суспільний запит. Тому треба називати речі своїми іменами: цей Уряд має бути відправлений у відставку. Їм на заміну мають прийти суб’єктні гравці, готові брати на себе відповідальність – як політичну, так і кримінальну. А проти тих, хто ці півтора роки просто «втикали», повинна бути карна справа», – резюмував політолог.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті