Вверх

Третя світова війна точно не буде ядерною

Редакція
8 Січ 2024

Третя світова війна не буде відбуватися із застосуванням ядерної зброї, позаяк керівництво рф боїться удару у відповідь.

Таку думку у програмі Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політичний консультант, військовослужбовець ЗСУ Олександр Антонюк.

«Третя світова війна точно не буде ядерною. російська владна верхівка боїться ядерної війни, розуміючи перспективи бути ураженою. Третя світова – це не про ядерну війну, а про регіональні конфлікти з використанням проксі-сил і гібридних технологій», – сказав політичний консультант.

Олександр Антонюк допускає, що у війні із західними країнами росія може застосувати так звані треті сили без розпізнавальних знаків, як було у Криму, а перед військовою агресією спробує підготувати у цих країнах сприятливий політичний плацдарм та розкачати інституційну єдність ЄС і НАТО.

«Як працює рф? Спочатку росія намагається взяти під контроль ту чи іншу країну політичним способом. У червні відбудуться вибори до Європарламенту, куди росіяни обов’язково спробують завести свої сили. Також рф активно вдається до провокацій, як було з ракетою, яка перетнула польський кордон. Таким чином москва маргіналізує НАТО, яке мало б якимось чином відреагувати на російську ракету», – відзначив він.  

На думку політичного консультанта, у протистоянні з Заходом росія буде поступово піднімати градус напруги за принципом варіння жаби, коли, щоб вона не вистрибнула з посуди, потрібно повільно підвищувати температуру води.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті