Вверх

Олександр Антонюк: ми вступаємо у вирішальну фазу війни, а світ приречений на Третю світову

Редакція
14 Чер 2023

«Світ приречений на Третю світову війну і це єдиний шлях привести світ до тями», – таку думку виказав у програмі ЦГА «Вежа» політолог Олександр Антонюк.

«За демократією ховається корупція, подвійні стандарти та інші неочевидні проблеми. Зараз почнуться проблеми в Африці, це буде тиснути на економіку, на гуманітарну позицію, почнуться конфлікти за поставки зерна, піднімуться ціни. Почнуться непрямі наслідки. Якщо світ не відреагує вчасно, відбудеться момент ядерного протистояння. Питання лише в тому, як саме – використанням тактичної ядерної зброї чи під виглядом аварії на Запорізькій АЕС», – продовжив свою думку Олександр Антонюк.

Політолог також наголосив, що до тих пір, доки не відбулось ядерної провокації, доти ООН формально може існувати. Але щойно це станеться – ООН можна буде розпускати.

«Я говорю з політичної точки зору. Щойно відбудеться ядерний вибух, світ перестане бути контрольованим», – сказав він.

«Зараз у світі, в Європі, йде непублічна, але дуже важлива дискусія: коли НАТО буде змушене взяти участь у прямих бойових зіткненнях з росією на території України. Каталізатором цьому стане наданням нам сучасних бойових літаків. Тому що в Україні готують два аеродроми для цього, але повністю обслуговувати ці літаки можна буде лише на аеродромах НАТО. Тоді вони стануть законною ціллю для росії, туди зможе прилетіти ракета. Щойно це відбудеться – буде задіяна п’ята стаття, і НАТО буде змушене реагувати. Саме тому вже зараз про все це йде мова. А росія намагається попередити це все і створює собі імідж навіжених, тобто вони намагаються залякати світ. Тому я очікую катастрофу, але швидше на території росії або на окупованій території України. У Севастополі, наприклад, щось може вибухнути або «зламатися». Росіяни будуть підвищувати градус безумства, тому вибух на Каховській ГЕС – це зовсім не випадковість, це продуманий сценарій залякування. Вони хочуть попередити, щоб країни НАТО боялися вступати в безпосередній конфлікт. Зараз ми фактично вийшли на точку кульмінації», – продовжив думку Антонюка інший учасник програми, політичний аналітик Олександр Кочетков.

В контексті озвученого він також додав, що неможливо використати тактичну або стратегічну ядерну зброю так, щоб світ не помітив підготовки до цього. І якщо це станеться, то, за його словами, начнуться зовсім інші процеси. Експерт навіть не виключає превентивного удару по ядерних боєголовках, які ще не пристиковані до росії. На думку Олександра Кочеткова ми зараз вступаємо у дуже гостру, вирішальну фазу війни.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті