Вверх

Олег Саакян: Зеленський – український Черчилль і має піти з посади після війни

Редакція
1 Сер 2023

 «Якщо Зеленський проявить мудрість, він не буде наступним президентом», – таку думку висловив під час дискусії у програмі ЦГА «Вежа» політичний експерт Олег Саакян.

«Тоді він зможе залишити контроль і опосередкований вплив на політику, а якщо залишиться, він себе спалить. В тоталітарних системах є лідер війни, який перемагає на перших виборах після цього, а в демократичних  – війна завжди ворог відкладених питань, «греблю» з яких зазвичай прориває після завершення війни. Можна просто почитати біографію Черчилля, і коли в Україні сміються з того, що Зеленського з ним порівнюють, то лише тому, що дня нас Черчилль – двовимірна, ідеальна особистість. А Зеленський – цілком реальна, знайома нам постать. Тоді як за кордоном все навпаки. І там розуміють, що свого часу і до Черчилля було багато питань, через що після війни його чекала відставка і невдоволення суспільства, і тільки після цього – визнання. Тому Зеленському треба не хапатись за владу, а дистанціюватися і розуміти, що це лише влада на період війни. Оскільки рейтинг Зеленського, як верховного головнокомандуючого, президента та кандидати в президенти – це три різні рейтинги.

Це перше питання. А друге – чому те, що Федорів зайнявся «Армією дронів» це скоріше позитивно наразі, аніж негативно у короткостроковій перспективі і тривожно у довгостроковій? А тому, що кого б на цю роль не поставили, воно б так само не злетіло. У нас конфліктують два принципи всередині вертикалі виконавчої влади. Частина міністерств існує по галузевому принципу, а частина – по функціональному. І якщо ми хочемо вирішити питання дронів, турнікетів, ТЦК тощо, то нам потрібно не людей міняти, а задуматись над тим, як тримати на плаву наш корабель, який зараз перебуває у відкритому океані під час шторму, ремонтується на ходу і ще й відстрілюється від ворогів», – сказав Олег Саакян.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті