Вверх

Олег Саакян: найбільший страх НАТО – втрата удаваної єдності

Редакція
10 Лип 2023

«Готовність воювати всередині НАТО дуже різна, ця ситуація вкрай неоднозначна від країни до країни. Тому, коли говорять, що ключовий страх НАТО – це росія, я з цим категорично не погоджуюсь. Тому що ключовий страх НАТО – втрата удаваної єдності», – таку думку озвучив під час запису програми ЦГА «Вежа» політичний експерт Олег Саакян.

«Вони розуміють, що по всіх ключових питаннях, які стоять перед будь-якою міжнародною організацією, вони мають слабкості. Мова про питання безпеки, розширення та спроможності приймати рішення всередині організації. Вони або худо-бідно приймають рішення, або взагалі його не можуть прийняти. І хоча Сполучені Штати – перша скрипка НАТО, але при цьому вони не мають монопольних можливостей, а лише монопольне право вето. І все це – проблема внутрішнього реформування НАТО», – сказав експерт.

«Ці проблеми чітко видно навіть в контексті постачання озброєння Україні. Скільки нам було передано через програми НАТО? Ні скільки. Поява Рамштайн – це «милиці» для західної воєнної коаліції по допомозі Україні. Спочатку це був координаційний орган, який потім став ефективним інструментом. Чому? Тому що немає бюрократії, є швидка координація і можливість приймати рішення», – продовжив свою думку експерт.

«Це не «милиці», а ефективний механізм, який з’явився у нових умовах, до яких НАТО справді не було готове», – прокоментував озвучену думку політичний експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті