Олег Лісний: Україна, на жаль, живе в парадигмі російської пропаганди «все пропало»
Українські громадяни через схильність впадати у крайнощі, на жаль, підтримують нав’язаний російською пропагандою дискурс, що «все пропало», хоча реальних підстав для настільки песимістичних прогнозів немає.
Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» заявив політолог Олег Лісний.
«На превеликий жаль, ми живемо у парадигмі російської пропаганди. Чомусь ми дивимося російський фільм «Слово пацана», слухаємо, що сказав Путін, цікавимося незначними подіями в Росії. Це неправильно, коли відбуваються дуже важливі події на фронті та міжнародній арені», – сказав політолог.
На думку Олега Лісного, українські журналісти повинні припинити гратися словами «програли», «програємо», «глухий кут». Політолог вважає, що в українському медіапросторі має продукуватися більше позитивних сенсів хоча б тому, що немає раціональних причин говорити про безнадійну ситуацію для України.
«Нещодавно проходив саміт країн Північної Європи. Як ми побачили, лідери цих країн розуміють, що відбувається. У порівнянні з лютим 2022 року Захід почав усвідомлювати, що війна відбувається в Європі, а не де-небудь на іншій планеті. Шольц починав з того, що давав нам каски, а зараз допомагає великою кількістю різного озброєння. Нинішні Шольц і Макрон мені подобаються значно більше, ніж ті, що були на початку російського вторгнення», – зазначив політолог.
За словами Олега Лісного, погано те, що українці схильні «заходити у крайнощі». «У нас є дві крайнощі – «все добре» і «все пропало». Насправді ми знаходимося десь посередині», – резюмував політолог.
Залишити відповідь
Для коментування запису потрібно авторизуватися
Коментарів немає