Вверх

Олег Лісний: Україна, на жаль, живе в парадигмі російської пропаганди «все пропало»

Редакція
18 Гру 2023

Українські громадяни через схильність впадати у крайнощі, на жаль, підтримують нав’язаний російською пропагандою дискурс, що «все пропало», хоча реальних підстав для настільки песимістичних прогнозів немає.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» заявив політолог Олег Лісний.

«На превеликий жаль, ми живемо у парадигмі російської пропаганди. Чомусь ми дивимося російський фільм «Слово пацана», слухаємо, що сказав Путін, цікавимося незначними подіями в Росії. Це неправильно, коли відбуваються дуже важливі події на фронті та міжнародній арені», – сказав політолог.

На думку Олега Лісного, українські журналісти повинні припинити гратися словами «програли», «програємо», «глухий кут». Політолог вважає, що в українському медіапросторі має продукуватися більше позитивних сенсів хоча б тому, що немає раціональних причин говорити про безнадійну ситуацію для України.

«Нещодавно проходив саміт країн Північної Європи. Як ми побачили, лідери цих країн розуміють, що відбувається. У порівнянні з лютим 2022 року Захід почав усвідомлювати, що війна відбувається в Європі, а не де-небудь на іншій планеті. Шольц починав з того, що давав нам каски, а зараз допомагає великою кількістю різного озброєння. Нинішні Шольц і Макрон мені подобаються значно більше, ніж ті, що були на початку російського вторгнення», – зазначив політолог.

За словами Олега Лісного, погано те, що українці схильні «заходити у крайнощі». «У нас є дві крайнощі – «все добре» і «все пропало». Насправді ми знаходимося десь посередині», – резюмував політолог.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті