Вверх

Навальний для України небезпечніший за путіна – Тарас Загородній

Редакція
21 Чер 2023

«Чим глибше росія зануриться в архаїчність, з цими зеками при владі, тим краще для України. Архаїчна країна не може перейти на високотехнологічну армію. Саме тому навальний та інші опозиціонери путінського режиму на цьому етапі є для нас значно небезпечнішими», – такою думкою поділився політичний та економічний експерт Тарас Загородній у програмі ЦГА «Вежа».

«Поясню чому. Якщо наступник путіна, скажімо, навальний, почне боротися з корупцією, росія реально почне будувати нормальну армію, це буде Ердоган. Російський Ердоган, який не краде у армії, а інвестує у виробництво. У короткостроковій перспективі нам потрібна смута на росії. Ми повинні допомогти у перетворенні імперіалістичної війни у громадянську. Тому пригожин, кадиров, загони повстанців – все це працює у потрібному руслі», – сказав Тарас Загородній.

«Чи розуміє це путін? А що йому розуміти, він виграє. Достатньо лише подивитись на обличчя тих «воєнкорів», які днями прийшли до нього на зустріч. Вони, м’яко кажучи, поводились зухвало. Вони вірили у те, що є розумний Генштаб, розумний путін, а побачили кого? путін зараз, як Гітлер в останні місяці війни, живе вигаданими історіями вигаданих перемог у своєму власному міфі», – впевнений експерт.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті