Вверх

НАТО не обіцяв Україні членства – мова йшла виключно про запрошення

Редакція
19 Лют 2024

Україні ніхто не обіцяв, що після липневого саміту у Вашингтоні вона стане повноправним членом НАТО. Йшлося виключно про політичне запрошення до інтеграції в Альянс.
На цьому під час ефіру програми Центру громадської аналітики «Вежа» наголосив  експерт з міжнародної політики Дмитро Левусь.


«Жодним чином не йшлося про те, що після Вашингтонського саміту (75-й саміт лідерів країн НАТО відбудеться 9−11 липня 2024 року у Вашингтоні, – ред.) Україна вступить до НАТО. Мова йшла про політичне запрошення», – сказав експерт-міжнародник.


Дмитро Левусь закликав співгромадян та експертне середовище не підігравати російській пропаганді у питанні щодо можливого вступу України до НАТО.


«Зараз російська пропаганда зі своїх рупорів говорить, що, мовляв, вже зрозуміло, що Україна у Вашингтоні не стане членом НАТО. Давайте не підігравати пропаганді Кремля, бо у людей може скластися враження, що за підсумками саміту у Вашингтоні Україна могла стати членом Альянсу. Насправді нам ніхто ніколи нічого подібного не обіцяв. Йшлося виключно про запрошення до зближення», – наголосив експерт-міжнародник.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті