Вверх

Найкраще запрошення до НАТО – передача Україні далекобійної зброї для ударів по рф

Редакція
19 Лют 2024

В умовах гарячої фази війни найкращим запрошенням до НАТО була б передача Україні далекобійної зброї та зняття табу щодо завдання нею ударів по військових об’єктах на території росії.


Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав  політолог, політичний консультант, керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович.


За словами Ігоря Рейтеровича, куди важливіше формального запрошення і обіцянок членства в НАТО у майбутньому, передача Україні якнайшвидше великої кількості боєприпасів і військової техніки.


«Фактичні дії іноді мають більше значення за політичні запрошення. Що дня нас важливіше: сорок винищувачів F-16, мільйон дронів, які пообіцяв генсек Альянсу Єнс Столтенберг, сотні тисяч снарядів у 2024 році чи політична заява, що Україна колись стане членом НАТО? Думаю, тут очевидно, що для нас важливіше», – сказав політичний консультант.
Політолог наголосив, що у питанні зближення з Альянсом символізм, в першу чергу, має полягати не у гучних політичних заявах і запрошеннях, а в знятті табу щодо здійснення НАТОвською зброєю атак на військові об’єкти, які знаходяться на російській території.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті