Вверх

На росії зростає соціальне невдоволення

Редакція
23 Січ 2024

На росії зростає соціальна напруга, через що Кремль панікує та намагається переключити увагу росіян на протистояння з Заходом.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Кремль у певній мірі в паніці через наростаюче невдоволення на росії. Яскравий приклад – комунальна катастрофа у Підмосков’ї та інших російських регіонах. Через страх перед масовим скупченням населення влада заборонила навіть виходити на вулицю мешканцям, які хотіли зібрати спеціалістів для ремонту теплотрас», – розповів політичний експерт.

За словами Валерія Клочка, аби знизити соціальне невдоволення, російська влада все активніше експлуатує тему перегляду результатів приватизації державного майна.

«Реприватизаційні процеси на рф набувають масового характеру. Нещодавно на пропагандистському каналі «Царьград», який належить олігарху Костянтину Малофєєву, вийшов сюжет про те, що на початку 1990-х років на росії була несправедлива приватизація об’єктів державної власності, а тому, мовляв, її треба переглянути та відновити соціальну справедливість. Обіцянки переглянути результати приватизації зараз стали одним з лейтмотивів виборчої кампанії володимира путіна», – сказав експерт.

Крім того, відзначив Валерій Клочок, Кремль намагається переключити увагу росіян на зовнішню політику, а тому влаштовує провокації проти країн НАТО.

«Нещодавня GPS-атака з Калінінградської області на Польщу інші європейські країни свідчить про те, що Кремль намагаються змістити акцент з внутрішніх проблем росії, де реальна ситуація дуже складна, на пряме зіткнення з країнами НАТО», – додав політичний експерт.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті