Вверх

Микола Давидюк: зерно – це українська нафта

Редакція
26 Лип 2023

«Африка – це зона впливу. Мати у своїй індивідуальності, як країни, спроможність закрити харчами цілий континент – це сильно. Тому зерно є українською нафтою, а боротьба за право возити його морем – насправді є боротьбою за українську незалежність і свободу», – таку думку висловив у програмі ЦГА «Вежа» політолог, блогер Микола Давидюк.

«Зараз наші аграрії роблять 40-70 мільйонів тон зерна на рік. Але, якщо підняти логістику, площу орних земель, цей показник може значно вирости. Це наша зона впливу, «нафтове зерно». Дуже багато територій в Україні не використовуються так, як могли би. Зараз це вже починає змінюватись, але нам ще далеко до тієї ж Італії, де на благо держави працює кожен сантиметр землі.

Взагалі ця війна для нас – про незалежність. Про право вибору і свободу. Вихід росії із зернової угоди і погрози щодо перевезень продовольства Чорним морем – обмеження нашої свободи. Тому беремо і возимо, треба лише організувати питання технічної безпеки. Якщо росія б’є по нашій свободі і незалежності, ми повинні бити у відповідь», – сказав Микола Даведюк.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті