Вверх

Луганська та Донецька область – ракові пухлини, які повертати буде непросто

Редакція
22 Тра 2023

«Я сам луганчанин і я не готовий, щоб Луганськ звільняли (у військовий спосіб – ред.). Якщо москалі штурмують Бахмут вже 9 місяців, а там населення 60 тисяч, то як нам брати Донецьк, мільйонне місто, або Луганськ, де проживало 600 тисяч населення. Ми готові товктися там декілька років? І для чого?», – таку думку висловив військовий експерт, співголова громадської ініціативи “Права справа» Дмитро Снєгирьов під час запису програми ЦГА «Вежа».

«Давайте забудемо про промисловість, її там немає. Це депресивний регіон, і він був таким навіть до всього цього. Я особисто українізував Луганськ, нариваючись на можливі неприємності, а тому знаю, про що кажу. Я готовий звільняти Крим, але я не готовий повертатись у Луганськ. Це буде простіше, аніж влаштовувати «ура-патріотизм», рвати на собі вишиванку і кричати «Давайте звільняти Луганськ!». Донецька область навіть за радянських часів входила у перелік сімки областей з найвищою щільністю населення, це суцільна міська забудова. Ми захлинемося власною кров’ю там. Припустимо, ми деокупували території. Що далі робити? Що робити з територіями, які вщент зруйновані – немає ні структури ЖКГ, ні промисловості, а населення, давайте говорити відверто, абсолютно не проукраїнських настроїв», – наголошує Снєгирьов.

Присутній під час обговорення політолог, керівник Українського Центру політико-правових програм, кандидат політичних наук Ігор Рейтерович зазанчив, що нині ведеться підготовка кадрів чиновників, які будуть працювати на деокупованих територіях.

«Мушу сказати, що зараз вже ведеться підготовка, зокрема, майбутніх держслужбовців, які будуть працювати на де окупованих територіях. Все це відбувається в межах спеціальних програм під кураторством відповідних відомств, зокрема Міністерства з питань реінтеграції, на це вже виділені кошти. Тобто, якщо раніше про це лише говорили, то зараз почали конкретні кроки робити. Про які саме території йде мова – не конкретизується. Але, якщо подивитись на програми, я був дотичним до підготовки, то в першу чергу там провідниками і активними ініціаторами були люди, які в офісі президента і взагалі у структурі влади, відповідають за АР Крим», – розповів Рейтерович.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті