Вверх

Китай намагається виступити гарантом стабільності в усьому світі

Редакція
22 Кві 2024

Активізація Китаю свідчить про його бажання виступити гарантом стабільності в усьому світі, зокрема в Україні та на Близькому Сході.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«Лідер Китаю відверто говорить про готовність домовлятися про припинення війни в Україні. Пекін пропонує свій мирний план, в якому прописана суверенність всіх країн світу. Так само, як Китай ніколи не відмовиться від Тайваню, він ніколи не визнає Крим російським. Активізація Сі Цзіньпіна, заплановані ним вояжі до Європи, поїзда Олафа Шольца і майбутній візит Джорджи Мелоні до Китаю вказують на дуже тонку політичну гру американців і китайців за посередництва європейців», – наголосив експерт.

На думку Валерія Клочка, підготовка росією нового наступу, запланований на червень мирний саміт у Швейцарії, активізація переговорів між Китаєм і європейськими країнами та готовність Конгресу США після тривалої паузи виділити допомогу Україні можуть свідчити про наближення певного «моменту істини».

Крім того, відзначив експерт, Китай намагається виступити гарантом стабільності на Близькому Сході, позаяк вів переговори з Тегераном перед атакою Ірану на Ізраїль, що говорить про його прагнення бути гарантом стабільності в усьому світі. 

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті