Вверх

Крім ядерної зброї, РФ немає ресурсів для конвенційної війни проти Європи

Редакція
31 Гру 2023

Якщо Росія відважиться на війну з Європою, то це буде ядерна війна, оскільки для конвенційної РФ не має ресурсів.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

«Якщо прийняти думку, що буде війна між Росією і Європою, то це буде не інакше як ядерна війна. РФ не має ресурсів – озброєння і навченого особового складу, щоби наступати на Європу. Вона може хіба що вдарити по європейських країнах стратегічними ядерними ракетами», – сказав політичний експерт.

При цьому Костянтин Матвієнко переконаний, що РФ не під силу перемогти у ядерній війні із Заходом.

«Є великі сумніви, що тактична і стратегічна ядерна зброя РФ взагалі кондиційна. Останні 23 роки у Росії не було жодних ядерних випробувань, тоді як ядерні заряди мають чітко визначений обмежений термін придатності. Спроба застосування ядерної зброї означатиме миттєву відповідь США та інших ядерних країн, крім Китаю та Індії. У ядерній війні Росія гарантовано програє, оскільки паритет ядерної зброї, особливо враховуючи якість носіїв, не на її користь», – наголосив політичний експерт.

Для конвенційної війни з Європою, переконаний Костянтин Матвієнко, у Росії елементарно не знайдеться ресурсів – ні особового складу, ні сучасних технологій.

«Буряти, якути, татари вже навчені війною в Україні. Для чого їм тепер ще й лізти в Європу? Російська влада не зможе переконати своє населення воювати з європейцями. Крім того, для такої війни РФ не має сучасних технологій, логістики, розвідки, аерокосмічної розвідки. Тому незрозуміло, яким ресурсом РФ збирається воювати навіть з Фінляндією, за яку, як за члена НАТО, заступиться весь Альянс. Путін може скільки завгодно розповідати, що нападе на Європу, але між розповідями і реальним нападом – дистанція величезного розміру. Україна показала, що РФ не здатна впоратися з відносно чисельною армією і вмотивованим населенням», – резюмував політексперт.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті