Вверх

кремль переконує, що росії не загрожує ісламський тероризм

Редакція
2 Кві 2024

Після теракту в «Крокусі» російська влада намагається переконати своє населення, що росії не загрожує ісламський тероризм, хоча це не так.  

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив військовий та політичний експерт, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

Експерт вважає, що спецслужби росії могли знати про підготовку теракту, однак не доклали достатньо зусиль, щоби не допустити його.

«Думаю, російські спецслужби знали, що готується теракт, але знали не все. Щоби визначити точний час і місце теракту, потрібно було провести роботу, яка, вочевидь, не проводилася. Зараз всю московську область трясе від антиміграційних рейдів. Російські силовики намагаються вичислити осередки терористів, що означає, шо у них немає відповідної інформації», – розповів Олександр Мусієнко.

За словами політексперта, кремль свідомо звинувачує Україну в організації теракту та вкидає інформацію про нібито причетність російських спецслужб, щоби відволікти увагу від існуючої загрози ісламського тероризму.  

«Звинувачення України в організації теракту, вишукування загадкових чоловіків у синіх светрах в концертному залі – все це робиться, щоби переконати російське населення, що рф не загрожує ісламський тероризм. Насправді ж у росії існує реальна загроза ісламського тероризму, чого не може визнати кремль. ІДІЛ-К – це афганське крило терористичної організації «Ісламська держава», яке проводить теракти на російській території через співпрацю кремля з «Талібаном». Російська зовнішня політика довела до того, що дві терористичні організації з’ясовують між собою стосунки на території рф. Натомість набагато простіше придумати «український слід» або звинуватити фсб в організації теракту, ігноруючи реальні загрози. Таким чином кремль відклав у сторону проблему, яка нікуди не зникла», – наголосив експерт.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті