Вверх

Кремль може перебільшувати загрозу, яка виникла в Башкортостані

Редакція
23 Січ 2024

Заворушення у Башкортостані навряд чи можуть нести реальну небезпеку російському режиму. Однак на тлі незадовільних результатів в Україні Кремль може перебільшувати загрози протестів у російських регіонах.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

«Зараз росія не знаходиться за крок до долі Радянського союзу, а, швидше, – за крок до панічних настроїв у Кремлі. Їм потрібно демонструвати, що все йде за планом, що ситуація в країні контрольована. І тут в Башкортостані спалахує протест. З одного боку, мітинги в Башкортостані не є вибухівкою, яка спричинить великі заворушення на території всієї росії. Це локальні протести, які будуть придушені. Але, з другого боку, такі протести не вигідні російській владі, через що може відбутися перебільшення Кремлем сприйняття загрози», – сказав військово-політичний оглядач.

Олександр Коваленко відзначив, що Кремль гіпертрофує протестні загрози, хоча й має ресурси для придушення таких протестів.

«Перебільшення загроз – це результат нестійного психологічного стану на тлі того, що в Україні і в усьому світі у них нічого не виходить», – наголосив оглядач.

За словами Олександра Коваленка, про перебільшення загроз, зокрема, свідчить передача росгвардії важкої техніки і танків, збільшення її особового складу до 400 тисяч осіб та фактичне перетворення росгвардії у внутрішні війська.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті