Вверх

Костянтин Матвієнко: путін боїться виїжджати з росії, він нікуди не полетить

Редакція
14 Сер 2023

«Я сумніваюсь, що путін полетить як до Туреччини, так і до Еміратів (ОАЕ). Він боїться виїхати за межі російської федерації, тому вони до останнього говоритимуть про поїздку, а потім він обмежиться онлайн-присутністю», – таку думку висловив у програмі ЦГА «Вежа» політичний експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко, коментуючи інформацію про підготовку зустрічі путіна та Зеленського на кліматичному саміті у Дубаї восени цього року.

«Є витоки і із міністерства закордонних справ Туреччини, і із міністерства закордонних справ ОАЕ. Ердоган дуже сподівається на цю зустріч (візит путіна до Анкари – ред.), але я думаю, що її не буде. Ми знаємо, як путін дбає про свою безпеку, тому я наразі не бачу навіть технічної можливості забезпечити таку поїздку. Тому путін говоритиме до останнього, що він туди полетить, а в результаті обмежиться відео-конференцією. Відповідно, і в Емірати він не полетить, тому що просто боїться покидати територію рф. Він навіть у Білорусь останнім часом не літає», – сказав політолог.

«Я думаю, що у путіна зараз ключова фобія це полетіти з країни і залишити трон, щоб у його відсутність не сталося перевороту. Люди з його оточення можуть провернути таку собі «операцію». Пам’ятаєте, як колись було, коли Хрущов повернувся з відпочинку, а йому сказали «добре, що не стратили». З путіним може бути навіть трішки інша історія. Я розумію, що це звучить якось фантастично, але, судячи з інформації, яка йде від російських так званих еліт, які входять зокрема і в оточення путіна, у них останнім часом рівень занепокоєння і незадоволення путіним дуже сильно зростає. З’являються деякі повідомлення, які можна пов’язати з певними групами, у яких говориться про те, що у Кремлі втрачена керованість, росія зайшла у глухий куті і вони не знають, як з нього вийти. Крім того, для частини цих еліт повне «лягання» під Китай є неприйнятним, тому що вони не бачать там своїх перспектив. І от на тлі всього цього путін може думати, що кудись треба летіти і щось робити, але відповідні побоювання у нього наявні», – додав інший учасник програми політолог, політичний консультант, керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті