Вверх

Комунікацію про звільнення Залужного мали будувати і Головнокомандувач ЗСУ, і президент

Редакція
12 Лют 2024

Комунікацію щодо звільнення Головнокомандувача ЗСУ провалив як сам Валерій Залужний, так і президент України Володимир Зеленський.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.    

На думку політичного експерта, відставка Залужного не спричинила б зростання напруги у суспільстві, якби вона відбулася після закінчення українського контрнаступу.

«Чому звільнення Залужного не відбулося восени? Логіка у цьому була. За підсумками контрнаступу Зеленський і Залужний могли вийти разом та прокомунікувати це питання із суспільством. Залужний міг би заявити, що бере на себе відповідальність за недосягнення обіцяного результату, а тому пише рапорт про звільнення з посади Головнокомандувача ЗСУ. На мій погляд, Залужний цього не зробив, оскільки ще влітку 2022 року відчув, що у нього суттєво зростає політичний рейтинг», – сказав Валерій Клочок.

Політексперт відзначив, що Головнокомандувач ЗСУ став іконою для багатьох українців, а тому, задля уникнення зростання напруги у суспільстві, напередодні відставки і Залужний, і Зеленський мали вибудовувати відповідну комунікацію.

«Коли вийшли пости Зеленського і Залужного, ніхто з них не взяв на себе відповідальність за донесення конкретної інформації. Так не роблять посадовці найвищого рівня, які несуть відповідальність за державу. Своєю мовчанкою Залужний визнав себе політиком. Військові справи перейшли у політичні баталії. Як результат, у суспільстві зросла напруга, яку ми зараз спостерігаємо», – додав він.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті