Вверх

Команда Зеленського може робити ставку на Залужного

Редакція
11 Бер 2024

Команда Володимира Зеленського, розуміючи обмежений політичний потенціал чинного президента, може робити ставку на колишнього Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив політолог, футуролог, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

«Скажу наступну провокаційну річ. Не виключено, що команда президента, розуміючи обмеженість потенціалу Зеленського, може зробити ставку на Залужного. У такому випадку реінкарнована партія «Слуга народу» отримає лідера Залужного, а Зеленський буде лідером нації, який виконає свою обіцянку не балотуватися у президенти другий раз. Такий сценарій я б не відкладав далеко в сторону», – сказав політолог.

За словами Віталія Кулика, такі «камінг-аути» як захист дисертації в академії Ківалова та отримання звання Героя України з рук Зеленського відштовхнули від Залужного частину потенційних союзників з числа політично-бізнесових груп впливу та політиків другого і третього ешелонів. Натомість призначення послом у Великобританії, де Залужному доведеться озвучувати виключно позицію держави, може вплинути на його ядерний електорат.

«Посол має специфічний статус. Посол не може критикувати дії свого уряду, оскільки він проводить політику держави в іншій країні. Статус дипломата накладає на Залужного більше обмежень, ніж коли він на посаді Головнокомандувача ЗСУ міг транслювати неузгоджені з Банковою позиції. На форумах і міжнародних майданчиках Залужний буде озвучувати виключно позицію держави, а не свою як політика», – відзначив політолог.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті