Вверх

Іван Ступак: «Яйця по 17» не були основною причиною звільнення Резнікова

Редакція
11 Вер 2023

«Гучні корупційні скандали у Міністерстві оброни: яйця, куртки, бронежилети, – це лише те, що нам показали. Але ще є й те, що не розголошувалося. Я не думаю, що через яйця та куртки було вирішено змінювати міністра», — таку думку висловив військовий експерт Іван Ступак у програмі ЦГА «Вежа». – «Мабуть, там було багато інших моментів, що не було винесено назагал. Можливо, за місяць чи за два будуть вести розслідування, такі видання як: «Бігус», «Українська правда».

«Зняти міністра — це пів справи. Але якщо ви звільняєте з корупційною історією, то має бути продовження (порушення кримінальних справ – ред.) Міністр несе персональну відповідальність стосовно того, що коїться в його відомстві. Можливо, європейці вирішили, що забагато корупційних претензій до однієї персони. Тобто ми даємо гроші та хочемо бачити прозоре їх використання», – вважає ексепрт.

Поряд з тим Іван Ступак вважає Резнікова ефективним комунікатором та переговірником.

«Він був ефективним комунікатором: комунікував з Ллойдом Остіном, Беном Воллесом… З багатьма мав справу напряму, не займаючи «страусячу позицію», де з кабінету щось сказав та помахав рукою. Він їздив та спілкувався. Завдяки саме такій позиції багато різної військової техніки приїхало в Україну. Зрозуміло, що працювали й МЗС, Офіс Президента, дипломати на місцях», – пояснив власну позицію Іван Ступак, комунікуючи з іншими учасниками випуску програми.

«Оскільки претензій стосовно того, що Резніков привіз погану техніку в Україну немає, то ймовірно його звільнення пов’язане з корупційною складовою» — вважає експерт, наполягаючи, що Резніков мав відношення до корупційних схем. 

«Щодо ефективності роботи новопризначеного очільника оборонного відомства Іван Ступак зазначив наступне: «Новий Міністр оборони, не зможе особисто обрати собі заступників. Умєров невільний керувати власними кадровими ресурсами. Тобто він призначається на посаду, але не може обрати собі заступників», – звернув увагу на важливій темі військовий експерт, Іван Ступак, у програмі ЦГА «Вежа». 

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті