Вверх

Іван Ступак: Україні можуть запропонувати «історію ящірки»

Редакція
9 Жов 2023

«Україні можуть запропонувати «історію ящірки» – ящірка, котрій наступили на хвіст, може його відкинути, щоб бігти далі», – таку заяву зробив під час запису програми для Центру громадської аналітики «Вежа» військовий експерт Іван Ступак. – «У випалку успішних наступальних дій ЗСУ на півдні України Захід може запропонувати «відпустити» Крим, мовляв ви більше повернути не зможете і запропонують повернутися до цього питання років через двадцять, як Нагірний Карабах».

«Нам можуть запропонувати вирити 150 км укріплень, замінувати території щоб росіяни не пройшли. Бо немає рохзуміння скільки грошей треба влити. Західні політики міркують з точки зору «одобрямс»: якщо ми щось робимо для України, то чи отримаємо ми схвалення від наших виборців – розмірковують вони», – зауважив Іван Ступак. – «Якщо перемоги на фронті будуть рішучі, то ситуація буде іншою».

«Повертаючись до історії з листом реформ від Білого дому, то відсотків 45-50 з того, що там прописано, можна зробити не напружуючись. Є складніші чи простіші завдання, але в цілому завдання цілком реалістичні. Тому Україна може спокійно працювати над їх виконанням», – виказав переконання гість програми.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті