Вверх

Ігор Рейтерович: Допомога Україні в США буде проголосована

Редакція
11 Гру 2023

Готовність адміністрації Джо Байдена йти на компроміси з Республіканською партією у питанні змін міграційного законодавства говорить про те, що Конгрес США все ж таки проголосує за допомогу Україні.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав політолог, політичний консультант, керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович.

«Допомога Україні буде проголосована. Чи станеться це до 15 грудня (коли Конгрес США піде на канікули – ред.) – тут є певні питання. Втім, вже з’явилася офіційна інформація, що адміністрація Джо Байдена готова до широкого компромісу з республіканцями щодо змін міграційного законодавства. Білий дім демонструє, що готовий шукати компроміси та ухвалювати рішення про допомогу Україні до завершення цього року», – розповів політолог.

Рейтерович відзначив, що показовими були слова міністра оборони США Ллойда Остіна, який на закритому засіданні говорив конгресменам, що відправить їхніх дітей воювати з РФ, якщо вони не проголосують за допомогу Україні.

За словами політолога, частина американських конгресменів не розуміють важливість подальшої підтримки ЗСУ, оскільки переконані, що пряме зіткнення між США і РФ неможливе, бо у них є ядерна зброя.

«Однак війною проти України Росія показала, що у 21 столітті можна воювати конвенційними методами, тобто вести величезну війну без використання ядерної зброї. Де гарантія, що росіяни не використають такий же метод проти країн, які мають ядерну зброю, сподіваючись, що вони не застосують «ядерку» заради майбутнього людства і власного виживання?», – зауважив Рейтерович.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті