Вверх

Франція демонструє свою автономність і за допомогою Китаю може сприяти деескалації війни в Україні

Редакція
8 Кві 2024

У відносинах з Китаєм Еммануель Макрон демонструє автономність зовнішньої політики Франції. Така поведінка французького лідера може сприяти деескалації війни в Україні за допомогою Китаю, який має визначальний вплив на росію.

Таку думку в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» висловив журналіст, експерт-міжнародник Аналітичного центру «Solid Info» Тарас Семенюк.

«Макрон, який відправився з візитом до Китаю, прагне демонструвати автономність зовнішньої політики Франції від позиції США. Зверніть увагу, що у травні Сі Цзіньпін відвідає з візитом лише Париж. Він не поїде в Німеччину чи, скажімо, Італію. Тим самим Сі Цзіньпін подає сигнал, що у Європейському Союзі китайські справи можуть вирішуватися через Францію. Ще під час попереднього візиту Макрона до Пекіну йому дали зрозуміти, що Китай готовий поглиблювати співпрацю за умови максимальної автономності Франції від США. Пекіну важливо, щоби Європа не підтримувала санкції, які США можуть накладати на Китай», – сказав експерт-міжнародник.

На думку Тараса Семенюка, Макрон прагне за допомогою Китаю досягнути домовленостей про закінчення війни в Україні.

«Макрон хоче бути провідником китайських інтересів в Європі. Можливо, це допоможе досягти деескалації війни в України та виведення російських військ», – відзначив він.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті