Вверх

Есе Залужного для CNN – це заявка на участь в політичному житті України

Редакція
6 Лют 2024

Стаття Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного для CNN – це політичний маніфест і заявка на участь у політичному житті України.

Про це в ефірі авторської програми сказав політичний та економічний експерт, керівник Центру громадської аналітики «Вежа» Валерій Клочок.

«У статті Залужного для CNN неможливо не звернути увагу на згадки про мобілізацію і критику державних інституцій. Його стаття – це політичний маніфест. Есе Залужного для CNN написане у коротшій формі, ніж його стаття на сайті ЗСУ. CNN подає три матеріали по цій публікації. Один матеріал називається «Змінюється план війни», другий – «Новий дизайн війни». І третій матеріал – коментар редакції про есе Головнокомандувача ЗСУ. Крім того, в той же день на CNN вийшла стаття про те, що відставка Залужного все ж таки відбудеться. Вся ця інформаційна кампанія в одному виданні є показовою. Не випадково вона припала на завершення інформаційного тижня, коли західна і українська преси підводять підсумки тижня, що, ймовірніше за все, врахували політтехнологи Залужного», – наголосив політичний експерт.

Валерій Клочок відзначив, що, виходячи з озвучених в есе меседжів, абсолютно очевидно, що у майбутньому Залужний не виключає своєї участі у політичному житті України.

«В силу обставин Залужний став політиком. Тому не виключено, що згодом Головнокомандувач ЗСУ очолить політичну силу з умовною назвою «партія Залужного» або буде дотичний до створення якогось політичного проєкту», – сказав він.

Політичний експерт також відзначив, що суспільство дуже негативно ставиться до можливої відставки Залужного, але водночас вбачає у ньому політичну альтернативу і перспективу.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті