Вверх

Дмитро Снєгирьов: НАТО сказали, що воювати за країни Балтії не будуть

Редакція
21 Сер 2023

«Ця заява зроблена не випадково. Вона прозвучала після того, як росія пішла на реалізацію сувальського коридору. НАТО дали зрозуміти наступний сценарій: хлопці, у нас немає грошей, ми вас захищати не будемо, ми готові на реалізацію сувальського коридору, але ми можемо і почекати в обмін на вирішення українського питання», – таку думку висловив під час запису програми ЦГА «Вежа» військовий експерт, співголова громадської ініціативи “Права справа” Дмитро Снєгирьов.

«НАТО дало країнам Балтії чітко зрозуміти: «ми з росією за вас воювати не будемо». І Польща це зрозуміла, що навіть за неї воювати не будуть. Я прекрасно можу уявити цей напад на балтійські країни. Протяжність сувальського коридору – 100 км, прикриті «Іскандерами». Вони розмістили батареї, як в Калінінграді, так і в Білорусі. Їм не потрібна армія, їм вистачить навіть 5000 вагнерівців, щоб контролювати цей коридор. Вони створили ракетний дах.

Незважаючи на розвинену інфраструктуру Польщі та країн Балтії, вони не можуть прикрити цю територію. Пропускна спроможність доріг – мінімальна. Щоб пропустити техніку, ці дороги треба розширювати, і вони це тільки зараз зрозуміли. Залізничне сполучення: в Польщі європейська колія, а у країнах Балтії – радянська. Якщо сунуться туди, просто не встигнуть зреагувати. А для того щоб 100 км під контроль взяти, тих підрозділів вагнерівців більш ніж достатньо. Це ж не зеки, це найбільш підготовлені, елітні підрозділи ПВК з реальним бойовим досвідом. Тому давайте не тішитися думкою, що не зможуть. Зможуть», – висловив своє припущення Дмитро Снєгирьов.

«Це все – технологія деескалації через ескалацію, яка розроблялася росією ще в нульові. Тільки там головною точкою була Естонія. Заходять, захоплюють, погрожують ядерною зброєю, і все», – погодився з озвученою думкою Тарас Загородній, політичний та економічний експерт, керуючий партнер Національної антикризової групи.

«Реалізація цього сценарію – розвал НАТО. І росія дала їм зрозуміти, що це той виклик, з яким вони цілком реально можуть зіткнутися. Тоді повністю зруйнується глобальна конструкція. А не роблять вони цього просто зараз лише тому, що йде предмет торгів. Адже ядерний потенціал є не лише у росії. Є два центра впливу, і жоден з них не бажає реалізації ядерного сценарію», – сказав Дмитро Снєгирьов.

P.S. Центр не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті