Вверх

Андрій Городницький: Політичні скандали суттєво шкодять Україні

Редакція
4 Гру 2023

Політичні скандали на кшталт звинувачень народного депутата від «Слуги народу» Мар’яни Безуглої на адресу Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного негативно впливають на підтримку України західними партнерами.

Про це в ефірі програми Центру громадської аналітики «Вежа» сказав громадський діяч, політолог, волонтер, кандидатом філософських наук Андрій Городницький.

«Я довго мовчав про пані Безуглу і її заяви. Мені здавалося, що це насправді не важливо, що це ідіотичні сплески окремих осіб, на які не потрібно звертати увагу. Але що ми побачили? Все це переросло на зовсім інший рівень, про скандал пише міжнародна преса», – розповів політолог.

Городницький відзначив, що позаяк Безугла – офіційна представницька особа від президентської партії, яка, до того ж, представляє комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки, її заяви не залишаються поза увагою. Зокрема, зауважив політолог, «тему підігріває» як російське ІПСО, яке чіпляється за кожну дрібницю, яка відбувається в Україні, так і українська опозиція, яка трактує висловлювання Безуглої, як політичні нападки на Залужного.

«Раніше ми навіть не могли подумати, що в США будуть озвучувати українські плітки. Але зараз ми бачимо, як конгресмени говорять про те, що відбувається в Україні – хто з ким посварився і тому подібне. І це заважає їм проголосувати за те чи інше рішення щодо України. На жаль, ми зараз живемо в такому світі, де кожна дрібниця починає впливати на наше майбутнє», – констатував Городницький.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті