Вверх

Андрій Городницький: Китай та США переживають період стабілізації відносин, відбуваються домовленості

Редакція
19 Жов 2023

«путін буде інтегрований в переговори: йому скажуть що робити, назвуть ряд причин що хто отримає, наголошуючи, що воювати безкінечно неможливо. Путін продовжуватиме ядерну ескалацію. Росіяни зараз вже підводять до того, щоб робитимуть ядерні випробування. А яким буде наступний крок? Застосування? Куди далі? Ніхто цього не дозволить, тим більше Китай. путіна маніпулятивно застосовують. Людям, звісно, простіше думати, що путін – ніхто, ми ж будемо дивитися з точку зору дипломатії: якщо ти був кимось, ти не міг втратити свою суб’єктність так швидко», – таку думку озвучив громадський діяч, політолог, волонтер, кандидат філософських наук, Андрій Городницький під час дискусії на програмі Центру громадської аналітики «Вежа».

«Я думаю, що з Пекіну все ж путіну було запрошення, тобто йому конкретно сказали, що треба приїхати. Скоро має бути зустріч Сі Цзіньпіна з американськими друзями, відповідно відбудуться якісь домовленості між Заходом та Сходом, між Китаєм та США. Китай наразі не воює з Заходом, намагається дружити з Європою. Холодна війна у КНР йде з США і тому зараз підводяться до ряду домовленостей, які будуть пізніше.

Це зацікавленість двох сторін: США та Китаю. Китай не витягне воювати відверто довго і поки що сильно залежний від світових ринків. Китай і США ніколи не вміли воювати, адже можна згадати всі їх війни. Проте це (вйіна між КНР та США) буде економічною проблемою для всього світу. Всі фінанси доведеться «закидувати» туди і Китаю прийде кінець – «переріжуть» економіку, а це втрата в економіці всіх країн», – наголосив Городницький.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті