Вверх

Андрій Городницький: ФСБ вже не та, на росії відбувається деградація еліт

Редакція
6 Чер 2023

Політолог Андрій Городницький вважає, що російські спецслужби нездатні влаштувати диверсії та провокації на території власної країни. Їх професійний рівень став вкрай низьким.

«В тоталітарній країні без змінності влади будь-яка еліта буде деградувати. Немає конкуренції, а натомість процвітають кумівство і корупція. Наприклад, коли на якісь посади люди при владі пхають своїх не надто розумних дітей. А які посади зараз «найкрутіші» на росії? – ФСБ. От і маємо, що та ФСБ, яка є зараз, абсолютно не дорівнює тій, якою вона була у свої кращі часи», – таку думку він висловив у програмі ЦГА «Вежа».

«І КГБ, і ФСБ – щоб туди потрапити, раніше треба було пройти довгий і складний шлях. Це роки навчання, школа КГБ, університет. Якщо поговорити з теперішніми і старими КГБшніками, одразу видно різницю. Зараз – це шпана, яка ганяє на іномарках, влаштовує стрілянини і розмахує «корочками». Тому я не вірю, що ФСБ зараз може влаштовувати якісь складні операції і заворушення. Вони працюють за старими методичками. І оскільки людська психологія не міняється, то ці методички працюють зараз так само добре, як і в 45-му. Якби їм дійсно треба було влаштувати заворушення, вони б організували терористичні акти, підірвали б, наприклад, метро. Вбили б дітей, адже росіяни – це не про гуманізм. Але чомусь вони цього не роблять. Чому? Я вважаю тому, що надто тупі для цього», – підсумував тему Андрій Городницький.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті