Вверх

Андрій Городницький: Аграрний бізнес дуже маржинальний і недоторканний в Україні

Редакція
24 Лип 2023

«Аграрний бізнес – це величезні гроші, а сплата реальних податків з них просто мізерна. Коли вони (аграрії – редю.) бідкаються, що їм дотації не дають, мені просто смішно», – таку думку висловив громадський діяч, політолог, волонтер, кандидат філософських наук Андрій Городницький у програмі ЦГА «Вежа».

«Тільки за позаминулий рік офіційно виведено звідти в офшори близько 7 мільярдів доларів. І це лише офіційно. Величезні суми, з яких Україна не отримала ані гривні податку.

У нашій країні за потужністю йде спочатку металургія, а далі – аграрії. Варто лише подивитись, як відбувались голосування за все, що стосувалося «аграрки». Їх ніколи не чіпали, вони були недоторкані. Вони прекрасно живуть і завжди процвітають. Єдине питання по вивезенню. Але що було зроблено за півтора роки, щоб стабілізувати постачання? Налагодили річковий маршрут. І все. Припустимо, географія не дозволяє додати альтернативні варіанти, але де дипломатія, яка мала відпрацювати по країнах, які зараз не дозволяють нам вивозити зерно?», – підсумував Андрій Городницький.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті