Вверх

Щодо візиту Президента США до Польщі і очікувань від цього…

Юрій Гаврилечко
19 Лют 2023

Сподіваюсь, багатьом вже зрозуміло, що постачання зброї нам це… ну дуже повільний процес і обсяги цих поставок є меншими, ніж, свого часу, витрати на війну з Талібаном в Афганістані (там лише США по 100 млрд на рік витрачали, а ще й союзники свої внески робили…).

То ось, якщо станеться диво – і Байден оголосить у Польщі про те, що на всі кошти росіян, які заморожені у західних банках, буде придбана необхідна Україні зброя і незабаром буде поставлена нам, то це єдиний реальний спосіб наблизити момент капітуляції росії.

За рік стало абсолютно очевидно, що допомагати Україні перемогти росію в будь-які розумні терміни ніхто не збирається. Нагадаю, що вся військова допомога, отримана нами на даний момент (і запланована на отримання цього року) не перевищить 50 млрд доларів.

Для порівняння – США витратили на війну проти талібів в Афганістані близько 1 трильйона доларів, а безпосередньо талібам у 2021 році, йдучи з Афганістану, програвши у цій війні, залишили озброєння приблизно на 85 млрд доларів. Сподіваюся всім очевидно, що навіть намагатися порівняти ВС Росії з загонами талібів ні за чисельністю, ні за забезпеченістю зброєю – не можна. Але… навіть порівняних постачань озброєнь в Україну – немає.

Капітулювати росію може змусити лише фізичне знищення її армії до такого рівня, що вона не зможе вести війну далі. Інших варіантів немає. Жодна дипломатія цього забезпечити не може.

Центр громадської аналітики «Вежа» не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті