Вверх

Протистояння силовиків та військових на росії триває. Ми робимо своє!

Валерій Клочок
30 Сер 2023

В ніч з 29 на 30 серпня 2023 року у росії заявили про пошкодження вже 4 військово-транспортних літаків ІЛ-76 у Пскові – це понад 700 км від кордону з Україною (це далеко). Звісно ми вміємо робити дрони, але не можна недооцінювати ворога, який також має і ППО і засоби РЕБ і може збивати повітряні цілі, особливо коли ті наближаються до військових літаків.

Давайте деталізуємо усе, що відбулося.

Місцевий аеродром у Пскові – це аеродром спільного використання, який був атакований кількома невідомими безпілотниками. Окрім пожежі та вибухів, у районі аеродрому було чути кулеметні, або автоматні черги. Згодом стало відомо, що дрони уразили щонайменше чотири транспортні літаки Іл-76.

Довідка. Міжнародний аеропорт Псков імені княгині Ольги – це міжнародний аеропорт федерального значення у місті Пскові. Аеродром спільного базування (розпорядження Уряду РФ від 10 серпня 2007 р. № 1034-р), який знаходиться у віданні Міністерства оборони рф.

Є й влучання в нафтобазу. Мова йде про Черехинська військова базу – це місце дислокації 104-го гвардійського десантно-штурмового полку, що розташовано на відстані  біля 8 км від аеродрому Пскова.

Пожежа також сталася і в районі військової частини 64044. Це місце розташування 2-ї бригади спецназу ГРУ у Проміжницях, яка брала участь у вторгненні в Україну.

Усі загадані вище об’єкти знаходяться у прямому підпорядкування міністерства оборони російської федерації, командування якого, ймовірно, виконало наказ путіна про знищення Пригожин. Останнього вчора закопали без свідків та преси.

Був також атакований дронами й Брянськ. Після вибухів у місті спалахнула пожежа на найбільшому російському заводі із виробництва мікроелектроніки «Кремній ЕЛ». Горіли 40 кв. м у 16-му корпусі заводу. Слід зазначити, що за 120 м від цього заводу розташовано приміщення Слідчого комітету в Брянській області, яке також зазанало руйнувань.  Але це, як на мене, просто зібг обставин, не більше.

Також в ніч з 29 на 30 червня перебували під атаками БПЛА Орловська, Тульська, Московська та Калузька області. Була інформація про роботу ворожого ППО. Робота московських аеродромів була призупинена.

Окрім того вчора, якось так за дивним збігом в один день з закопуванням Пригожина, Московський міський суд визнав законним арешт колишнього так званого “міністра оборони ДНР” Ігоря Стрєлкова (Гіркіна), якого звинувачують у закликах до екстремізму та залишив під вартою.

І ще таке запитання – Суровікін де?

Відтак очевидно, що протистояння силовиків й військових на росії не просто триває, а набирає обертів. Ми ж вправно підливаємо масла у вогонь та робимо своє.

Слава Україні!

Більше публікацій пов'язаних з:

Коментувати

Залишити відповідь

Для коментування запису потрібно авторизуватися

Коментарі (0)

Коментарів немає

Дописувачі ЦГА “ВЕЖА”

Маєте цікаву інформацію?
Надішліть її нам і ми опублікуємо її на сайті